Vzpomínky, které nevyblednou a potěší i jako dárek


Pokud hledáte zajímavý a originální dárek pro vašeho partnera, pak mohou být profi fotky tím pravým ořechovým. A je jen na vás, v jakém stylu budou, možností je vícero. A tento den, kdy se necháte zvěčnit si užijete i vy sama.
Užijte si den jenom sama pro sebe, nechte se zkrášlit, pěkně se oblékněte a vyrazte k profi fotografovi do Zlína.

rodina

Vzniklé snímky si můžete nechat vytisknout a vložit do alba, nebo z nich nechat vyrobit knihu, která je taktéž skvělým nápadem na originální a stylový dárek. Zarezervujte si termín v profesionálním ateliéru, proměňte se ve svůdnou krásku a nechte se zvěčnit do podoby vzpomínek, které nevyblednou a které poslouží nejen jako dárek. Svěřte se do rukou zkušené profesionální fotografky, která už vám poradí, co a jak, nasměruje vás do vhodných póz, které vám budou lichotit a výsledkem pak budou neskutečné krásné a zajímavé snímky, na které se určitě budete líbit sama sobě a také váš partner bude z výsledku nadšený.

Skupinové focení
Přizvat můžete rovnou i vašeho partnera nebo se můžete nechat zvěčnit jako rodina. Vzniknou tak krásné snímky na památku vašich společně strávených chvilek.
Památka na těhotenství
Těch pár měsíců, kdy je na vás vidět vaše rostoucí bříško rozhodně stojí za to zachytit a zvěčnit. Navštivte ateliér nebo se nechte zvěčnit někde uprostřed přírody a nechte na snímcích vyniknout vaše bříško, které stojí za to, abyste se s ním jako těhulky pochlubily.

máma s dcerou

Newborn
Pokud se vám narodilo miminko, využijte již prvních pár týdnů k návštěvě ateliéru, protože chvilky, kdy miminko většinu dne prospí jsou jako stvořené k tomu, aby vznikly krásné a dokonalé obrázky s něžnými rekvizitami, které umocní celkový dojem něžnosti, krásy a nevinnosti.
Investujte do krásných a jedinečných vzpomínek a navštivte profesionální ateliér, ve kterém vznikají krásné a jedinečné vzpomínky zachycené čočkou fotoaparátu.