Krása vnější krása vnitřní

Krása? Co si pod tímto pojmem většinou představíme? Samozřejmě ve většině případech krásu vnější. Kdo a jaké má vlasy, oči, postavu, celkový vzhled. Hodně mladých dívek má s tímto problémy, protože si neváží samy sebe. Přijdou si například moc tlusté, protože jim to řekli třeba rodiče, a proto si to o sobě vážně myslí. Na náš vzhled často lidé útočí, protože nesplňujeme nějaké jejich požadavky. Každá žena by ale měla vědět, že je krásná přesně taková, jaká je. Měla by si sama sebe vážit, a hlavně pro muže je nejdůležitější to, co žena nosí uvnitř sebe, a ne co nosí na sobě.

krása

To, jaká krása je uvnitř nás často totiž ovlivňuje i náš zevnějšek. Samozřejmě to neznamená abychom o svůj zevnějšek nepečovali. Abychom se třeba nemyli, nemalovali, hezky neoblékali, to samozřejmě ne. Ale věřte že pro muže není nejdůležitější, zda na sobě máme tunu make-upu, nebo jsme zmalovaní jak kraslice. Ale především to, jak se chováme, jestli nejsme jen namyšlené fiflenky, jaké máme v životě hodnoty. Zda se dokážeme o druhé postarat, postarat se o děti. Spoustu kluků, co se mnou chodili mi řekli, že jim ani nevadí, když je holka třeba nenamalovaná. Že mají radši přírodní krásu.

móda

Podle mě je důležité hledat nějaký zlatý střet. Pečovat o sebe, malovat se, hezky se oblékat, ale ne jako nějaká Barbie s tunou make-upu a se sukní ze které holkám div neleze zadek. Ale zase nebýt ušmudlaná, zanedbaná, smradlavá s otrhaným oblečením, umět se hezky obléci je důležité. At už někdo má radši oblečení sportovní, nebo spíš šaty, sukně, to je podle mě jedno. Ale hezky se obléci, učesat a decentně namalovat je podle mě důležité, ale nesmí to být až moc. Ale i nenamalované holky jsou často krásné a možná mnohem hezčí než některé zmalované. Ne nadarmo se totiž říká že v jednoduchosti je krása a opravdu se mi několikrát potvrdilo, že je to pravda.