Skvělá schodišťová sedačka

Pokud patříte mezi ty, kteří mají časté problémy vylézt schody, pak je pro vás tahle sedačka ideálním řešením. Jsou vhodné pro lidi, kteří jsou zdravotně postižení anebo už prostě na stará kolena schody vyjít nemohou nebo s tím mají alespoň problémy. Nyní máte možnost schody zdolat jednoduše a bez jakéhokoliv rizika. Ne nadarmo se říká, že na schodech bývá nejvíce úrazů.
točité schody
Na internetu je možné nalézt širokou škálu takovýchto sedaček, které se liší jak tvarem, barvou tak i materiálem. Stačí si jen vybrat tu pravou pro vás.
Za úplně nejlepší variantu je považovaná schodišťová sedačka Flow, která vypadá opravdu skvěle. Je stylová a je považována za nejmodernější schodišťový výtah, jaký byl kdy lidskou myslí vymyšlen. Nejen že má velmi pěkný vzhled, ale také odvádí opravdu skvělou práci.

Je vždy provedena na míru a přesně kopíruje dráhu schodů, takže se rozhodně nemusíte ničeho obávat. Ba právě naopak. Poskytne vám totiž dokonce příjemný pocit z jízdy.

Pro nutnou bezpečnost je opatřená senzory, takže pokud narazí na nějakou překážku, okamžitě dojde k zastavení. I nástup nebo výstup není vůbec nijak složitý. Sedačka je totiž ještě navíc opatřená stupačkami na nohy.
Pokud jste vlastníky přímého schodiště, pak pro vás bude ideálním řešením sedačka HomeGlide. Je opravdu komfortní a velmi bezpečná. Je opatřená všemi bezpečnostními prvky.
pohovka s polštáři
I sedačka Paraler je velmi oblíbená. Má nosnost až 150kg. Je navržená tak, aby nezabírala příliš velký prostor.
Pro všechny typ schodišť (takže i pro schodiště zakřivená) je výborný schodišťový výtah ONE. Jeho dráha je provedená z jedné jediné ocelové trubky, po které se sedačka pohybuje opravdu tiše.

Pokud už máte vybráno, kterou sedačku byste si domů pořídili, pak je tady další krok. Vybrat tu správnou firmu na její instalaci. Za velmi osvědčenou firmu je považována firma Garaventa Lift s.r.o., přímo se totiž na překonávání bariér zaměřuje. Jestli byste si tedy chtěli domů nějakou tu schodišťovou sedačku pořídit, určitě ji neváhejte na pomoc s instalací kontaktovat. Určitě vám mile rádi pomohou.
Zjednodušte si zase o něco svůj život, díky těmto chytrým schodišťovým sedačkám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup