Pronájem vozů

Automobily jsou také stroje a sem tam dojde k jejich poruše. Většinou se však porucha přihodí v momentě, kdy to člověk nejméně potřebuje. V takovém případě můžete sáhnout po záložním autě, ale pokud žádné nemáte, tak jsou na řadě kamarádi a rodiny. V případě, že i u nich pohoříte, tak se obraťte na kvalitní autopůjčovnu, která je léty prověřená.

autopůjčovna

Nejlevnější autopůjčovna Praha, má letitou tradici a v pronájmu vozů se vyzná. Jejich vozy jsou nejen spolehlivé, ale také podléhají pravidelným kontrolám, aby k poruše při pronájmu nedošlo. Díky 22 leté působnosti na trhu vědí, co lidé potřebují a snaží se vždy vyhovět zákazníkovi. Mimo osobní automobily půjčuje tato firma také minibusy a není tak problém si zapůjčit i je. Samozřejmostí je u každého automobilu havarijní a zákonné pojištění a budete mít neomezené kilometry v rámci České republiky. Pokud byste chtěli jet do zahraničí, tak jsou kilometry na dohodě. Automobily si také tato společnost může vyzvednout a v rámci Prahy a letiště Václava Havla. Samozřejmostí je také dálniční známka pro celou Českou republiku a také nejsou vozidla polepeny nesmyslnými reklamami. Pokud pojede na hory, tak si zdarma můžete vypůjčit sněžné řetězy a v případě, že máte dítě, Vám zapůjčí dětskou sedačku.

autopůjčovna (2)

Na webových stránkách této firmy se můžete podívat na všechny automobily, které firma půjčuje. U každého auta je sepsaná kompletní výbava auta a také kompletní ceník pronájmu. Ten se pohybuje od 3 dnů pronájmu, až po jeden měsíc a pronájem na víkend. Samozřejmostí je také placení platební kartou a všechny vozy jsou vybaveny imobilizérem a také zámkem řadicí páky.

Pokud má tady Váš vůz poruchu, tak neshánějte vůz po všech čertech, ale rovnou se obraťte na tuto půjčovnu. Zaručeně Vám vůz zařídí ihned a práci, kterou jste chtěli udělat, zvládnete ještě ten den.