Jak se správně obléct do práce

Říká se, že šaty dělají kariéru. Pokud chceme, aby nás naši kolegové či nadřízení brali vážně, je také nutné se podle toho i oblékat.
Když ráno vybíráte co zrovna dnes na sebe, bylo by fajn se oblékat tak, aby bylo vidět,
kravaty se vzory
že jdete do práce a ne na nějaký flám.
Skvělým řešením co se týká naší spodní části těla je elegantní sukně nebo hladké džíny nejčastěji v černé nebo tmavě modré barvě. V dnešní době jsou moderní rozparky na džínách, vypadá to sice pěkně, ale myslete na to, že do práce se to opravdu nehodí.

Velmi hezky působí sako, které je mnohdy pohodlné, pokud máte tu správnou velikost. Výhodou je že se k němu hodí i obyčejné tričko ale samozřejmě bez potisku, přece nejsme žádní barbaři. Nemusí se jednat pouze o čistě bílou barvu, ale hezky působí například červená nebo královsky modrá.
Nezapomeňte vhodně zvolit boty a doplňky. Mezi nejpohodlnější obuv se řadí baleríny nebo lodičky. Ať vás ani nenapadne chodit do práce v žabkách. S barvami bot a doplňků můžete experimentovat a hlavně se nebojte výrazných barev, protože právě ty vám dodají na vašem šarmu. Ale zase pozor abyste neulítla moc.

Co se týká mužů, dejte si pozor, abyste nikdy do práce nepřišli v šortkách, sandálech (pozor na ponožky) nebo sportovním oblečení. Opravdu to nevypadá pěkně, jak si mnozí myslí. Velmi hezky vypadá, když je muž ve tmavém obleku, bílé košili, kterou doplňuje kravata nebo motýlek a slušící boty na nohou. Mnoho žen má pro takové oblečení na mužích slabost, jelikož v nich vypadají opravdu sexy. Pokud tedy chcete sbalit nějakou kolegyni, zkuste se začít takhle oblékat, třeba vám to pomůže.
vytažený svetr
Pokud se ale v obleku necítíte dobře, zkuste vyzkoušet společenské kalhoty (ne nějak výrazné barvy) a košile. Ty jsou pěkné v mnohých barvách.
Doufáme, že jsme vám trošku pomohli našimi radami, jak se správně obléct do práce a pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, zkuste navštívit .