Bezpečí při koupání

Takže v létě ležíte a relaxujete a nepomyslíte na to, že by se mohlo cokoli stát. To jste ovšem nečetli statistiky úrazů při domácím koupání. Nejvíce úrazů vzniká při vstupu a výstupu do bazénu, a to jen protože tam nebyly schůdky. Naprosto zbytečné potíže, které lze vyřešit v několika málo krocích, které navíc nejsou ani nikterak namáhavé.

Čistá vodní hladina

Bazénové schůdky můžete objednat u firmy Chlorito a jakmile dorazí k vám domů, ihned je můžete zprovoznit. Skutečně je zbytečné čekat, až se něco stane. Montáž není nikterak složitá, nemusíte na to mít diplom inženýra. Postačí vhodné nářadí a je uděláno. Předpoklad je samozřejmě ten, že jste objednali správnou velikost, tedy, že jste předtím změřili, jakou ji potřebujete.

Nyní, když již schůdky máte připevněny, můžete hodnotit jejich vzhledové vlastnosti, a hlavně ty bezpečnostní. Například každá nášlapná ploška má protiskluzné řešení, noha tedy bude jistá a nesjede vám nežádoucím směrem. Lze si také povšimnout kvalitního nerezového materiálu. Ten zajistí velmi dlouhou životnost a zaručuje vám, že nebudete muset kupovat schůdky nové, ledaže byste si pořídili bazén nový a rozměrově jiný.

Při montáži dbejte pokynů v návodu a dávejte pozor, aby vše řádně drželo, některé nedotažené věci by se mohly později vymstít, takže se nebojte matky dotahovat a nenechávejte je nedotažené. To je snad jediné „nebezpečí“ které může vzniknout, protože další postup je již bez jakýchkoli problémů.

Nu, a když už máte vše hotovo, vyzkoušejte pevnost a již můžete směle schůdky zatěžovat naplno.

Bazén u domu

Vaše bezpečí při koupání se tím o hodně zvýšilo, a bezesporu se zvýšil i komfort při vstupu a výstupu do vody. Sami ještě časem poznáte, že nákupem schůdků jste rozhodně neprohloupili, ale naopak získali pocit bezpečí a jistoty. A to se zcela jistě vyplatí na velmi dlouhou dobu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup