Videa na YouTube


YouTube je velmi oblíbená platforma na sledování videí různé tématiky. Ty si můžeme snadno stáhnout rovnou do zařízení na pevný disk počítače.

Videa na YouTube

Nekonečné množství zábavy

Tuto platformu jistě dobře znáte, protože zde naleznete opravdu velké množství video obsahu. Tato platforma je na internetu už několik let, a proto se významně posunula kupředu. Nalezneme na ní spoustu různých tvůrců, jenž do videí opravdu dávají hodně práce a času, což lze vždy poznat na výsledku.

platforma youtube

Jestliže rádi cestujete, tak Vás bezesporu zaujmou videa z cestování do cizích krajin, kde autor videa říká, kam se můžete podívat a provede Vás mnoha zajímavými místy. Milovníky počítačových her zase zaujmou lets playe, kdy se navíc lidé snaží brát hraní zábavně, protože bavit publikum je jedním z kroků k úspěchu. V dnešní době si dokonce hodně dětí přejí být Youtubeři, aby mohli dělat práci, která je baví. Natáčet videa na tuto platformu může samozřejmě každý, ovšem dosáhnut úspěchu není až tak jednoduché a mnohdy za tím je dlouhá cesta. Mnoho známých lidí na této platformě zde působí několik let.

Stažení videí

Videa na této platformě můžeme samozřejmě sledovat jenom s připojením k internetu, což nás může trochu omezovat. Z tohoto důvodu, pokud se chystáme někam na dovolenou, tak si přes YouTube desktop download, kterým nám stáhne hezky film či video do zařízení. Funguje to tak, že na tento web zkopírujete odkaz na dané video a on už se postará o to, aby Vám jej snadno a rychle stáhnul.

stažení ze sítě

Na pevném disku zařízení si už s videem můžete dělat, co budete chtít. Je to legální? Ano, protože každý si může z autorského díla udělat jednu kopii čistě pro své soukromé účely, přičemž ji nesmí šířit bez souhlasu autora dále či jí jinak využívat. Výhodou staženého videa je, že jej můžeme různě přehrávat a pozastavovat dle své libosti. Navíc nám do něj nebudou skákat žádné reklamy, takže si můžeme udělat hezký večer, kdy se budeme na film dívat v kuse. To už je čistě na Vás, ovšem stažení videa se mnohdy rozhodně hodí.