Krásná i když jsem baculka?

Milujete módu? A chcete být stejně moderní tak jako my? Máme pro vás par tipů jak být trendy, a zároveň se cítit dobře a pohodlně. My vám poradíme ještě dnes. Potřebuje být in? Ale jak se vlastně obléci, když vám plno věcí nesedí tak jak byste si vy sama představovala? Máme pro vás několik rad, díky kterým budete také krásná a cítit se i pohodlně ve vašem novém oblečení. Každý si musí vždy najít svůj styl, který mu vyhovuje. Pro některou ženu jsou pohodlné tenisky, zatímco jiná by v nich ani nevyšla na ulici. Klasické boty na podpatku jsou sice nádherné a zdůrazňují naši ženskost, ale kdo by v nich chtěl stát celý den?

oči

Křečové žíly se potom najednou objeví a my si marně lámeme hlavu nad tím, jak se jich zbavit, ale že několik hodin denně stojíme a navíc třeba i na podpatcích, které jsou i třeba velmi tenké, to už nám nedojde. Je mnoho rad na internetu v dnešní moderní, ale stále více uspěchané době, kdy ta nejhubenější žena je nádherná a celý svět jí obdivuje. Pak mi obyčejné ženy, které máme nějaké to kilo navíc, ale přitom nejsme takové typické baculky, přemýšlíme vlastně delší dobu nad tím kam zajít, abychom se cítily ve svém těle dobře. Upnuté šaty naprosto nepřipadají v úvahu, protože si pak připadáte jako kdybyste čekala snad dvojčata?

vlasy

I hubené ženy s tím mají také problém, protože i oni nemají rády upnuté oblečení. Ano na nich to vypadá dobře, ale každá jsme jiná. Volnější šaty nám pomohou od klasického stylu, který nosí snad každá. Podle typu postavy si také můžete dohledat jaký typ oblečení by vám slušel. Proč si kupovat tričko, mikinu nebo snad šaty s pruhy, které vodorovně? Pohledově nás totiž daleko více rozšiřují než ty, které půjdou svisle. Proto si vybírejme i takové oblečení, které z nás neudělá jednou takové než jaké doopravdy jsme. Už jste vyzkoušely klasický elegantní klobouk namísto klasické sportovní kšiltovky? Třeba zrovna vám padne, a navíc budete tak daleko přitažlivější pro muže. A co samotný overal? Ano někdo v tom vypadá nádherně, ale někdo zase ne. Vyzkoušejte si tedy více stylů a vezměte s sebou třeba nejlepší kamarádku, která vám zajisté poradí.