Hypotéka bez doložení příjmu

Pod tímto názvem můžete najít podnikatelský úvěr.
Finance můžete získat, pouze pokud jste podnikatel, firma nebo OSVČ. V jiném případě bohužel tento finanční produkt nemůžete využít a peníze nezískáte. Jestliže podnikáte, vlastníte firmu, nadnárodní korporaci nebo jste pouze malý soukromý živnostník, pak peníze můžete získat a to formou tohoto výhodného podnikatelského úvěru.

vila

  • Hypotéka bez příjmu je často vyhledávaný výraz. Skrývá se pod ním podnikatelský úvěr. Ten si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a OSVČ.

Jste podnikatel nebo firma a potřebujete rychle peníze?
V tom případě na nic nečekejte a zašlete nám podklady. Okamžitě se vaším případem budeme zabývat a peníze můžete mít dokonce do 24 hodin.
Obecně bychom si často přáli, aby existoval úvěr, u kterého bychom nemuseli dokládat své příjmy. V případě podnikatelských úvěrů jsou podmínky k získání úvěru velice snadno splnitelné. Nemusíme vás strašit nějakými zisky, příjmy ani registry. Vyhovíme jakýmkoliv požadavkům. Podnikatelské úvěry totiž nejsou tak složité, jako je tomu v případě jiných úvěrů, například pro spotřebitele, čili spotřebitelských úvěrů.

Další potřebné informace

U tohoto typu podnikatelského úvěru může být nižší daňové přiznání. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je jasná. V případě tohoto úvěru nejsou podmínky tak přísné, a proto v nich můžeme polevit a slevit z různých druhů nároků. Nevadí proto nízké daňové přiznání a dokonce ani to, že máte záznam v registru. Registry dlužníků se nezkoumají a je opravdu jedno, jestli máte nebo nemáte záznam. Za předpokladu, že byste měli, pak si s tím nemusíte dělat starosti, protože to jistě vyřešíme.

moderní dům

  1. Splatnost úvěru je až 30 let.
  2. Úroková sazba již od 3% p.a. u žadatelů bez záznamu nebo s drobností.
  3. Pro ostatní klienty, kteří mají velké a vážné záznamy, zde máme taktéž výhodnou úrokovou sazbu. Ani vy se nemusíte obávat toho, že byste úvěr nezískali. Úvěr získat můžete a k tomu úrokovou sazbu již od 6,9% p.a.