Zabraňte sesuvu půdu pomocí štětovnic!

Štětovnice jsou stavební prvky, které se využívají jako ochranný prvek proti sesuvu půdy. Mohou být dřevěné, či ocelové. Okraje jsou zajištěny zámky, aby nedošlo k rozpadu celé stavby. Jak z popisu vyplývá, jedná se o důležitý prvek, který nelze ze stavby vynechat. Neřiďte se tedy pocitem, že jste nikdy předtím pojem štětovnice neslyšeli, a tak že by se nemělo jednat o postradatelnou část stavby. Opak je v tomto případě pravdou.

Štětovnice ocelové

Kromě toho, že se využívají jako zábrana proti sesuvu půdy, štětovnice můžete využít i při všeobecných stavbách základů, pro vodní hospodářství nebo při rozšiřování silnic. Využití je opravdu mnoho, záleží pouze jen na Vás, které využití potřebujete a tedy i zvolíte. Jedná se o variabilní stavební prvek, který je nezbytný pro správný stavební proces a zdařený výsledek práce.

Jelikož se jedná o velmi důležitý prvek, je třeba dát si pozor na správný výběr. Nechcete, aby se Vám propadla silnice nebo vytekla voda na pole. Musíte vybrat ty nejpreciznější kusy, nejlépe za rozumnou cenu. Ocel se dá lehce ošidit, proto dbejte i na správný materiál a pravou ocel. Stejně tak dbejte na dostatečnou délku, šířku a tloušťku materiálu – nezapomeňte si prostor několikrát přeměřit.

Zámek štětovnic

Štětovnice MTZ Servis patří k těm nejlepším na trhu. Jsou výhradně ocelové, tedy lepší než dřevěné. Objednat si můžete různé délky, počínaje na 4 metrech. Vybrat si můžete také šířku a samotnou tloušťku stavebního prvku. Na vyžádání Vám může být zaslán celkové technické údaje. Tyto štětovnice jsou ozkoušeny velkým počtem spokojených uživatelů, kteří Vám mohou potvrdit kvalitu prvku. Pravá ocel, správné odměření a tloušťka… všechny tyto parametry bohužel nejsou samozřejmostí pro mnoho výrobců a prodejců. Nikoliv však pro tyto vynikající štětovnice, které Vám pomohou přeměnit stavbu na precizní dílo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup