Poradíte si i vy s velkou záhadou?

Tvrdíte o sobě, že vám to pálí a jste dobří ve všech logických záležitostech a úkolech, do kterých se pustíte? Možná to ovšem nestačí. Jestli si chcete doopravdy prověřit, zda jste pohotoví a vaše odpovědi mají zcela správný závěr, zahrajte si únikovou hru Hradec Králové, která je svou náročností poměrně záludná a nepochybně potrápí i vás.zločin a lidé

Nejen zkouška logiky, ale i zábava pro vaše milované

Úniková hra je nejen skvělým způsobem, jak si dokázat, že při řešení jakékoliv záhady dokážete zazářit, ale je to i program, který si s vašimi nejbližšími skvěle užijete.
Vezměte tedy 2 až 5 lidí s sebou za dobrodružstvím, při kterém se fantasticky zabavíte. Společných zážitků a vzpomínek nikdy není dost a spolehněte se, že během 75 minut jich nasbíráte požehnaně.
Hra je totiž omezená časovým limitem, který vás bude tlačit k tomu, abyste pracovali rychle, ale neztráceli naději, že ji dotáhnete do úspěšného konce. V místnosti, ve které budete na čas zavřeni vás čeká i několik ukrytých nápověd a kódů, se kterými bude hra o něco snazší.lebka a kosti

Jaké hry jsou v nabídce místnosti Enigma?

Existuje několik her o únik a rovněž i místností, ve kterých se odehrávají. Enigma escape vám nabízí hry, jakými jsou Samara a Dvojitý agent.
Pokud se nebojíte postavit vašemu strachu čelem, Samara vám nabídne záhadu, která bude přesně dle vašeho gusta. Cílem tyto hry je zjistit, proč se kazeta podobně jako ve filmu „Kruh“ s tajemnou dívkou šíří mezi lidmi a zanechává za sebou velkou spoušť.

  • Podívejte se ovšem na tento film ještě předtím, než se rozhodnete ocitnout se v místnosti a zkusit, zda se vám to povede.

Dvojitý agent je detektivní záhadou, při které se rozhodně zapotíte. Pokud jste si jistí, že vám logika pracuje na plné obrátky, neváhejte se poddat záhadě o zmizení tajného agenta a nenechat se oklamat žádným falešným obviněním.