Ájurvéda

To, že stres může zapříčinit spoustu dalších zdravotních komplikací, asi není potřeba zvláště zdůrazňovat. Toto slovo je v poslední době skloňováno snad ve všech sdělovacích prostředcích. Téměř každý Vám dokáže poradit, jak se tohoto novodobého strašáku zbavit.
§ Radit umí každý, ale ne každá rada má ten správný účinek.
Pokud jste se rozhodli svůj životní styl změnit a tím se zbavit i stresu, možná by právě jedno řešení bylo pro Vás to pravé.Je to ÁJURVÉDA. Pod tímto zajímavým slovem se skrývá
– kombinace jógy
– léčivých masáží
– bylinné terapie
– psychologie.
posezení při józe
Ájurvéda se snaží pomáhat v boji proti nemocem tím, že odstraňuje příčiny,nikoliv jejich následky. Pokud se přihlásíte na týdenní program, můžete očekávat osobní konzultace s ájurvédským lékařem nebo terapeutem, který Vám sestaví ozdravný program přímo na tělo. Tento program Vám dokáže očistit vnitřní orgány od škodlivých vlivů. Hlavně střeva, žaludek, nos a dutiny. To vše s pomocí bylinných koupelí a masáží.

Aby tělo opět fungovalo

Pokud máte nějaké potíže, které jsou spojené s pohybovým aparátem, můžete také vyzkoušet tuto léčbu. Velké úspěchy má v léčení poúrazových stavů a ochrnutí. Dobrým bojovníkem je i proti revmatismu. Mnoho lidí má problémy s ploténkami do té míry, že jim hrozí operace.
o Odborníci na ájurvédu doporučují nejprve vyzkoušet jejich ozdravný program.
o Mnoho lidí po tomto zásahu už na operaci nemuselo.
éterické olejíčky
V podstatě vypadá ájurvéda jako malý zázrak. Při léčbě diabetu, hypertenze, srdečních poruch, různých zánětů, migrén, nespavosti a neplodnosti, vykazuje úspěšnost až osmdesát procent. Pokud se začne hned v začátku nemoci, může být úspěch i stoprocentní. Opomenuta nejsou ani nervová onemocnění a deprese. Odstraněním nahromaděného stresu je možné se těchto potíží zcela zbavit. Už podle názvu není ájurvéda žádným šarlatánstvím. V překladu to znamená„věda o životě“.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup